Jak i gdzie znaleźć najlepszy kredyt samochodowy na firmę przez internet

Najtańszy auto kredyt na działalność gospodarczą

Osoby fizyczne, a także przedsiębiorstwa mają do dyspozycji różnego rodzaju produkty kredytowe. Praktycznie nie istnieją żadne zagrożenia akcji kredytowej w Polsce. Rodzime banki mają stabilną sytuację finansową i nawet w czasach kryzysu gospodarczego nie pogorszyła się ich płynność.

Stały dopływ kapitału pożyczkowo jest bardzo ważny z punktu widzenia podmiotów prywatnych i całego systemu gospodarczego w państwie. Firmy wykorzystują obcy kapitał do realizowania przedsięwzięć inwestycyjnych i zakupu środków trwałych. Kredyty bankowe przeznaczane są również na finansowanie bieżącej działalności owych podmiotów gospodarczych. Jeśli chodzi o finansowanie zakupu samochodu firmowego, to sektor finansowy oferuje parę rozwiązań.

Standardowe produkty takie jak kredyt samochodowy, kredyt pod zastaw samochodu lub refinansowanie zakupu samochodu coraz częściej wypierane są przez usługi leasingowe. Jednak małe i średnie przedsiębiorstwa nadal korzystają z kredytów samochodowych i czerpią korzyści podatkowe-odliczanie podatku VAT od ceny nabytego pojazdu.

Tutaj można znaleźć rzeczywiście najtańszy kredyt samochodowy dla firm (http://autonakredyt.com.pl/) i ciesz się nowym autem.

Według nowych przepisów można odliczyć maksymalnie 60 procent VAT-u(nie więcej niż 6 tysięcy złotych). Getin Bank należy do największych graczy na rynku kredytów samochodowych. Jego udział w rynku przewyższa 30 procent i nadal rośnie. Liczne rankingi na znanych portalach finansowych doceniają użyteczność tego kredytu.

Kredyt na samochód firmowy w Getin Banku:

– pieniądze można przeznaczyć na zakup dowolnego pojazdu
– kredytowanie do 10 lat
– kredyt na auto nowe lub używane
– szybka decyzja kredytowa(nawet w ciągu kilku godzin)
– atrakcyjny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych
– Getin Bank refinansuje także wcześniejszy zakup samochodu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*