Jak i gdzie znaleźć najlepszy kredyt samochodowy na firmę przez internet

Polecane kredyty samochodowe

Przewłaszczenie to jedno z wielu zabezpieczeń kredytu samochodowego. W praktyce mamy najczęściej do czynienia z przewłaszczeniem całkowitym – czyli, mówiąc innymi słowy, za zabezpieczenie. Warto jednak wiedzieć, że istnieje jeszcze przewłaszczenie warunkowe – jest ono przez banki znacznie rzadziej stosowane, ponadto nie każdemu zostaje ono zaproponowane.

Czytaj dalej

Na dworze robi się coraz chłodniej. Dojazdy komunikacją miejską do pracy pochłaniają nie tylko dużo czasu, ale i nie należą do najprzyjemniejszych.

Czytaj dalej

Osoby fizyczne, a także przedsiębiorstwa mają do dyspozycji różnego rodzaju produkty kredytowe. Praktycznie nie istnieją żadne zagrożenia akcji kredytowej w Polsce. Rodzime banki mają stabilną sytuację finansową i nawet w czasach kryzysu gospodarczego nie pogorszyła się ich płynność.

Czytaj dalej

Samochody używane często kupujemy w komisach. Tego rodzaju placówek funkcjonuje na rynku mnóstwo, jest więc w czym wybierać. Nie zawsze stać nas na to, aby wymaganą sumę wyłożyć z kieszeni. Niekiedy brakuje nam jakiejś części tej kwoty.

Czytaj dalej